На автодорозі близько 4-ї години ранку в місті Почаїв водій автомобіля  Mitsubishi Lancer не впорався з керуванням й авто з’їхало в кювет. Окрім водія на момент аварії в іномарці, перебувало ще троє пасажирів.

Із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм і саднами голови та носа госпіталізували неповнолітню дівчину. Зі схожими ушкодженнями потрапили до медзакладу і водій та інші пасажири, 1995-1996 років народження. У кермувальника взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #ДТП, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #почаїв, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
"Гумор має бути добрим": інтерв’ю з народним артистом України Григорієм Драпаком
21:15, 14 Квітня, 2026

“Гумор має бути добрим”: інтерв’ю з народним артистом України Григорієм Драпаком

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: