У Тернополі цими вихідними трапилося чимало неприємних ситуацій – і аварії, і крадіжки, до того ж один із випадків трапився на Тернопільському ставі. Довелось залучати рятувальників, – пише Терен.
Так, на лінію рятувальників зателефонувала людина і попросила про допомогу, адже разом із трьома друзями застрягла посеред водойми. Човен, на якому були тернополяни, поламався.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За допомогою рятувального човна працівники ДСНС людей евакуювали, а несправний човен відбуксирували до берега.