З 20 до 28 липня в Україні триває Міжнародний автопробіг антикварних автомобілів «Слідами героїв Генрика Сенкевича», організований спільно міжнародним клубом CAAR (м.Варшава) та АФК ЗАЗ Козак (м.Львів). Участь в автопробігу беруть 40 екіпажів України, Німеччини, Польщі, Нідерландів і Данії.
Захід проводять для популяризації культурно-історичних пам’яток, які мають відношення до подій, описаних у трилогії Г.Сенкевича «Вогнем і мечем», об’єктів Національного заповідника «Замки Тернопілля». Маршрут колони автомобілів, яка їде зі Львова – Кременець, Збараж, Тернопіль, Теребовлю, Скалу-Подільську і до Кам’янця-Подільського.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/23/54fb2dc07f07677ef6a1a9ddeedcfb01.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/23/b694d7b3ccb853ca565a5a0a5225acfe.jpg)