За словами правоохоронців причиною смерті 26-річного жителя м. Кременець, якого 20 липня знайшли у піщаному кар`єрі стали травми несумісні із життям, – пише PRESS-ЦЕНТР.
Відомо, що вранці того дня хлопець вийшов босоніж з дому, нікому не повідомивши. Раніше, у кременчанина були фінансові проблеми, через що він часто робив необдумані вчинки. І правоохоронці схиляються до думки, що хлопець свідомо упав у кар`єр, отримавши травми несумісні з життям.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
Так, вже пообіді, тіло чоловіка знайшли у місцевому кар`єрі.
Наразі, судмедексперти встановлюють, чи був хлопець у стані алкогольного сп`яніння.