Спеціальні вловлювачі фасадної плитки встановлюють у Тернополі. Про це повідомляє управління ЖКГ.
– Проблема із падінням фасадної плитки в Тернополі доволі поширена, адже стосується значної кількості житлового фонду. За радянських часів будівельники облицьовували фасади багатоповерхівок плиткою, яка тепер через вплив різних факторів відпадає від стін, – зазначили в управлінні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Обслуговуючі підприємства, зокрема і ПМП “СОВР”, які обслуговують будинки, яким притаманні такі проблеми, влаштовують вловлювачі плитки, щоб перебування тернополян під багатоповерхівками було безпечним.
Зокрема, такі обмежувачі влаштовані у дворі на бульварі Петлюри, 3.