Цьогоріч вперше фестиваль «Дзвони Лемківщини» на Тернопільщині триватиме 3 дні

Опубліковано:
18 Липня, 2018 о 09:43

3-5 серпня на Тернопільщині пройде Всеукраїнський фестиваль «Дзвони Лемківщини». Традиційно проведуть його в урочищі «Бичова», що у Монастириському районі. На фестиваль лемківської культури традиційно зї’жджаються лемки з різних областей України та інших країн. 

На фестивалі відбудеться концерт творчих колективи, які танцюватимуть і виконуватимуть лемківські пісні. Також діятиме містечко майстрів народних ремесел, де можна буде побачити виставку цікавих виробів та придбати їх, там проводитимуть майстер-класи.



Цьогоріч фестиваль «Дзвони Лемківщини» на Монастирищині пройде вдев’ятнадцяте.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #лемко, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #фестиваль
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Ігор Целип
22:43, 4 Грудня, 2025

Ми більше не живемо в чужій тіні, – співак Ігор Целип про чотири роки культурного спротиву

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: