Триває процес впровадження міської «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя» на умовах співфінансування 70/30, відповідно до якої 30 % вартості сплачують мешканці будинку, а 70 % коштів – з міського бюджету.
Днями очільник Тернополя побував у будинку на вул. Вишнівецького, 5, де за згодою мешканців цілого під’їзду, відбувся капітальний ремонт з утеплення фасаду на умовах співфінансування.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Вартість утеплення фасаду та балконів даного будинку становила 1, 400 млн. грн, проте, відповідно до програми, якою скористалися мешканці цих 40 квартир, вони сплатили лише 400 тис. грн, відтак 1 млн. грн було виділено з міського бюджету, – наголошує Сергій Надал. – Також хочу зазначити, що у цій багатоповерхівці облаштовано тепловий лічильник у складі індивідуального теплового пункту (ІТП) згідно з програмою, реалізованої за фінансування Світового банку та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Загалом, завдяки облаштуванню ІТП та утепленню фасаду, економія енергоресурсів для цього будинку становитиме близько 50%».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/13/3b6416561b1c758e96b7cddc318e4afe.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/13/e08723bbbf1cfc1cbc14d9f2c73ab3ac.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/13/c7953c0adfb227c51ba7ea8eee8ab9a5.jpg)