За останній період все частіше поліцейські документують злочини проти громадського порядку та моральності. Потерпілі звертаються із заявами, що зловмисники чинять наругу над могилами рідних.
Останній випадок стався на Микулинецькому кладовищі. Тернополянин заявив, що з могили його батька невідома особа викрала латунні елементи.
Аби вшанувати пам’ять своїх рідних і близьких, тернополяни нерідко витрачають чималі кошти, прикрашаючи надгробки різного роду написами, картинами, фотографіями. Здебільшого, виготовляють ці елементи з кольорових металів, а це приваблює шукачів легкої наживи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Правоохоронці застерігають, насамперед, скупників металобрухту, не ставати співучасниками злочину. Бо допоки буде можливість збути таку цвинтарну атрибутику, доти зловмисники чинитимуть наругу над могилами. Якщо до вас прийшли з пропозицією купити щось подібне, негайно повідомляйте про це співробітників поліції.