На одній із вулиць Тернополя збудували дощовий колектор (Фото)
- Опубліковано: Настя Острозька
- —
- 10 Липня, 2018 о 18:43
22.06.2026
20:28:10
Днями на вулиці Сахарова закінчилося будівництво дощового колектора, повідомляють на сайті Тернопільської МР.
Начальник технагляду Олег Вітик повідомляє, що поруч колектора працівниками підрядної організації проводяться роботи з влаштування нових бордюрів та мощення тротуару фігурними елементами, тож незабаром там буде влаштована нова пішохідна зона.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026