Пропливши рекордну дистанцію Тернопільським ставом, учасник Кулінарного Кубку Іван Янчишин почав готувати соуси. Він продемонстрував, як правильно робити майонез, абрикосне чатні та песто. Так 7 липня у Тернополі проходив другий день Короп-фесту, повідомляє сайт Терен.
– Майонез не шкодить фігурі, якщо його приготувати правильно, – зазначив кухар. – Він має бути із жовтка, діжонської гірчиці, лимонного соку, соняшникової і рижикової олії. І хоч майонез буде дещо жирним, ці жири швидко перетравлює наш організм.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Гості мали змогу дегустувати соуси. А також придбати їжу в місцевих рестораторів, які продавали на Короп-фесті. У меню були і раки, яких готували “просто на очах” відвідувачів за спеціальним рецептом.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/08/69feb20404a1efebcdeabb207575cec7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/08/4c4f9e12c02fb4f60542b3ee8a1ecfaf.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/08/7a082f0538c3d0e85b0b2265c55195a0.jpg)