6 липня постійно діючою робочою групою організації проведення демонтажів тимчасових споруд демонтовано рекламні засоби, зокрема щит «Центр обслуговування клієнтів «Київстар»» з будівлі по вулиці Сагайдачного, 3 та щит «Алло» з будівлі по вулиці Сагайдачного, 4, в м. Тернополі.
Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 23.05.2018 року 393 «Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж рекламних засобів».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначені демонтовані об’єкти знаходиться на території ПП «Східний масив» (вулиця Лесі Українки, 5а).
Для повернення демонтованого рекламного засобу власникам необхідно звернутись в ПП «Східний масив» (проспект Степана Бандери, 94) з питання відшкодування коштів, затрачених на проведення робіт з демонтажу, перевезення та зберігання. При собі мати документи, що посвідчують право власності на демонтовані об’єкти.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/07/048e8bd2c55dd91b630799cfefe715ec.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/07/2760d2703c4f61fc16242128c65b6021.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/07/f7629397e72b6698f3d484c384233dd8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/07/07/7deae586cfbe8391572d506d1e6095e1.jpg)