Через плановий ремонт мереж у деяких районах Тернополя тимчасово обмежують постачання гарячої води. Як пояснює директор КП «
«Сьогодні Тернопіль є одним з декількох міст України, яким вдалося подавати в неопалювальний період гарячу воду, – розповідає Андрій Чумак. – Частково це вдалося зробити завдяки роботі котелень на альтернативному виді палива, адже ми зекономили кошти і змогли організувати підігрів води. На перспективу, у тому числі і завдяки встановленню ІТП, ми плануємо, що будемо забезпечувати всіх споживачів цілодобово гарячою водою у неопалюювальний період, а взимку – якісним теплопостачанням та гарячою водою».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також, зі слів керівника КП «