У центрі Тернополя ремонтують прибудинкову територію на бульварі Тараса Шевченка, 2-4 або ж як його називають місцеві жителі “Панський дворик”. Стан робіт під час традиційного ранкового об’їзду оглянув міський голова Сергій Надал.
«Цей проект з благоустрою двору став одним із переможців «Громадського бюджету», – розповідає міський голова. – Загалом у цьому дворі є також необхідність зробити ремонт всієї прибудинкової території, тому роботи плануємо розпочати цього року, а продовжити у 2019 -ому».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Варто зазначити, що до проведення ремонтних робіт також долучаться мешканці зазначених будинків.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/26/4dcd101d35eb8d35d56c2c08796d0652.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/26/fa40203bf0e69974c009aa8b989675d8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/26/a0d1e8443cf525f10275c6b059654aff.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/26/b67f965bcae9267dfea4fc0f17717bc5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/26/0ec44ad3cf029227da6aed33020aaf74.jpg)