З вулиць одного з міських центрів Кременецкого району зникли всі сміттєві контейнери. Причиною цього послугували величезні борги містян перед комунальним підприємством. Станом на червень, борг сягнув більше п`яти тисяч гривень.
Представники підприємства “Катруб” пояснюють, таким чином хочуть провчити кременчан. Адже вже неодноразово надсилали листи до голови ОСББ “Берегиня” з попередженням, у разі несплати боргів, комунальники будуть змушені забрати всі контейнери. Але проблему досі такі не вирішили.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони