24 черня в селі Росоховатець Козівського району керівники компанії “Агропродсервіс” Іван Чайківський та Андрій Баран разом з громадою села запрошують на патріотично-мистецьке дійство “Яблуневий сад Небесної сотні”.
В програмі великого родинного свята заплановані участь в спільному Богослужінні та освячення памятника Героям Небесної Сотні. На новому спортивному майданчику “Трансформер” провести змагання з міні-футболу. А всі охочі – зможуть покурити педалями на своїх велосипедах по польовому бездоріжжю.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Цього дня в Росоховатці виступатимуть художні колективи з усієї Тернопільщини, працюватиме традиційна українська кухня.
“Цього разу я не тільки один з організаторів, але хочу спробувати свої сили, як учасник заходу. Планую брати участь у велоперегонах, – говорить генеральний директор компанії “Агропродсервіс” Іван Чайківський. – То ж запрошую усіх, хто вміє гарно працювати і хоче гарно відпочити”.
Заходи почнуться з 11 години.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/22/015c775deea40367a42c9e0f35e1de1c.jpg)