Сто років тому в містечку Кременці, що на Тернопільщині працював приїжджий фотограф Петро Бродський. Впродовж 1914-1917 років тримав він тут своє фотоательє, де знімав на фотоапарат усіх бажаючих. Світлини виходили дуже атмосферні, вмів Бродський вловити «родзинку» своїх гостей.

Тому сьогодні пропонуємо переглянути читачам Новин Тернопільщини кілька раритетних екземплярів творчості кременецького фотографа. Можливо на фото впізнаєте своїх родичів.



Тетяна Яцечко-Блаженко

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Джерело фото: https://meshok.net

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #кременець, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #ретро, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: