У Тернополі, як і по всій Україні, сьогодні випускний. Понад 100 школярів традиційно пройдуться центральними вулицями міста. Парад розпочнеться о 15.30 год. від Надставної церкви. Урочистою ходою випускники пройдуть до місцевого стадіону. Відтак рух транспорту вулицею Руською та проспектом Степана Бандери буде обмежено з 15.00 до 17.00 год., – пише МедіаТОР.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Це свято не лише випускників, але всіх тернополян. Тому традиційно випускники пройдуться парадом центральними вулицями міста. А на стадіоні відбудуться урочисті заходи: нагородження медалістів та переможців конкуру на кращий вишиваний костюм. Також відбудеться концерт, – розповідає начальник управління освіти та науки Тернопільської міської ради Ольга Пухиляк.
Додамо, цього року у Тернополі – 1132 випускників. Дві сотні з них претендують на золоті та срібні медалі.