Тернопільщину відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович. Під час візиту вона зустрілася з міським головою Тернополя Сергієм Надалом.
В ході зустрічі обговорили важливі напрями розвитку Тернополя, реалізацію нових проектів та налагодження тісних дипломатичних відносин у сферах безпеки, економіки та енергозбереження.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Я вдячний пані Посол за візит до Тернополя, що відбувся вперше, та небайдужість і сприяння у вирішенні проблем нашого міста, – наголошує Сергій Надал. – Також хочу зазначити, що нещодавно під час робочого візиту до США, разом з мером міста Парма підписали меморандум про встановлення відносин між Тернополем та Пармою як міст-побратимів. Оскільки підтримка США для нас є дуже важливою, особливо сьогодні, сподіваюся, що наша подальша співпраця буде продуктивною та корисною».
Водночас, Марі Йованович відзначила, що розглядає Україну як надійного і впевненого партнера, та бажає, аби наші двосторонні стосунки базувалися на спільних інтересах та завданнях і приносили якісний результат.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/21/17b894a6975e6fc783082020f92f3f70.jpg)