Перший низькопідлоговий автобус марки MAN, розрахований на 80—100 пасажиромісць, виїхав на маршрут. Нині він курсує вулицями Тернополя за маршрутом №18.
«Автобус куплений у рамках чинного законодавства, пройшов експертизу, митні процедури, технічний огляд — і без жодних додаткових затрат допущений до перевезення пасажирів. На сьогодні він виконує рейси по перевезенню пасажирів на 18 маршруті», — коментує директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, інформація про всі закупівлі, які проводить КП «Тернопільелектротранс», відповідно до чинного законодавства публікується на всіх інтернет порталах, у тому числі й на «Прозорро».
Крім того, подаються відповідні звіти згідно із чинним законодавством.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/18/0067e54f4a37aae5b48d00a46d65f409.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/18/b1d2b31575e6994f884d34a215d4242d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/18/2a13044ac4e441da9c95c9fdc6296c15.jpg)