«Син гуляв біля будинку, як зненацька на нього накинувся пітбуль. Ми прийшли на його крик», – розповіла заявниця патрульним, які прибули на виклик.
Випадок трапився вдень 19 червня на вулиці Героїв Крут. 12-річного хлопця батьки одразу відвезли до травмпункту. Лікарі оглянули дитину і надали кваліфіковану меддопомогу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Патрульні встановили власника собаки. На нього інспектори склали адмінпротокол ч.2 ст. 154 КУпАП (Порушення правил тримання собак і котів), передбачає накладення штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин.