16 червня депутатка Тернопільської обласної ради Інна Вовчок разом з головою Кременецькоі районної організації ПП «Украінське об’єднання патріотів – УКРОП» Ігорем Гладковським провели прийом громадян у м. Почаїв.
зверталися з різноматнітними питаннями, що стосувалися адміністративно-територіальної та медичної реформ, цікавились наданням юридичної консультації щодо цивільних питань.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/18/1bbe42afb845763a1920a89a119b9ecb.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/18/c4b7f456b7eaeba02cdabf07983222d4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/18/8b12807f4c447f029785ddf7d1243e22.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/06/18/ae4fdb977fef5995e9cc590b5e33c97c.jpg)