За результатами моніторингу інфекційної захворюваності, який систематично проводять фахівці Тернопільського лабораторного центру МОЗ України, станом на 13 червня за первинними діагнозами в області зафіксували 58 випадків інфекційних захворювань.
Найбільше зареєстрували випадків кору – 13. Також: гостра кишкова інфекція – 7 випадків, вітряна віспа – 8 випадків, ротавірусна інфекція – 1 випадок, кашлюк – 2 випадки, туберкульоз – 1 випадок, аскаридоз – 1 випадок, ентеробіоз – 3 випадки, інфекційний мононуклеоз – 1 випадок, напади (присмоктування) кліщів – 16 випадків, покуси тваринами – 5 випадків. – про це повідомляють в Тернопільському лабораторному центрі МОЗ України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ