17 червня Теребовля запрошує на Свято замку. Гості заходу зможуть побачити виступи колективів художньої самодіяльності Теребовлянського району, майстер-класи у містечку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, виступ гурту «Княжа гора» зі Львова, який представить лицарські бої, середньовічні танці та вогняне шоу. Також під час Свята замку діятиме виставка майстрів народної творчості, охочих частуватимуть усілякою смакотою.
Для молоді організують дискотеку, спеціальний гість свята – Ольга Монастирська.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Захід пройде на Замковій горі, розпочнеться він о 17.00 год.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/16/b02b6be685ddb442323cef0dbef3087a.jpg)