17 червня у Тернополі вшанують працівників СБУ, які загинули за Україну. Благодійний захід проведуть в обласній філармонії. Розпочнеться він о 12.00 год. Там пройде вистава-реквієм «Війна без строку…», авторами та акторами якої є курсанти Національної академії СБУ. А також у філармонії діятиме виставка картин «Невидима варта», яку представить художниця – офіцер Національної академії СБУ Леся Шиденко.
Усіх охочих запрошують вшанувати Героїв.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/06/16/9ad8ef5f4c0f1add0fb5147b6e2a4ae0.jpg)