Нещодавно співак Степан Гіга з концертом приїжджав на Тернопільщину у Ланівці. У приміщенні районного будинку культури він розважав глядачів творчою програмою «Дорога до храму». Послухати пісні у виконанні Степан Гіги прийшли місцеві жителі, які охоче фотографувалися з зіркою.
І все було б добре, якби не інцидент з нетверезим шанувальником співака, який посеред концерту почав висловлювати своє незадоволення. Люди, які були присутні під час виступу – стали на захист артиста і викликали поліцію, щоб вгамувати п’яного чоловіка. На місце прибули правоохоронці та склали щодо порушника адміністративний протокол за статею 173 КуАП.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ