На черговій сесії Тернопільської міської ради прийняли низку важливих рішень

Опубліковано:
15 Червня, 2018 о 17:43

На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли низку важливих рішень, зокрема заслухали інформацію про виконання бюджету міста за I квартал 2018 року, а також внесли зміни до бюджету Тернополя на поточний рік.

Зі слів міського голови Тернополя Сергія Надала, за звітний період 2018 року бюджет міста по доходах виконано на 101,2 відсотки. Відтак, протягом І-го кварталу цього року уже вносилися зміни до бюджету міста, в результаті чого додатково на утримання галузей міста було направлено 42800,6 тис. грн за рахунок вільних залишків бюджетних коштів.«Проектом рішення сьогодні була збільшена дохідна частина бюджету на 27 118,1 тис. грн, у тому числі за рахунок субвенції з  державного бюджету, яка склала 10 130,4 тис. грн, – зазначає Сергій Надал. – Найбільше коштів з міського бюджету буде направлено на видатки у сфері охорони здоров’я – 5320,0 тис. грн. на виплату заробітної плати медикам. Для галузі  освіти виділено 4482,3 тис. грн., з них понад 1, 9 млн. грн –  на забезпечення якісної і доступної освіти в рамках проекту «Нова українська школа» та понад 2 млн. грн буде спрямовано на проведення капітального та поточного ремонтів приміщень ЗОШ №21, що віднедавна реорганізована у спеціалізовану комплексну школу мистецтв імені Ігоря Герети. Також понад 2 млн. грн додатково направлені на галузь культури, з яких майже 60 тис. грн з яких буде витрачено на капітальний ремонт сходів на вул. Миру (парк «Топільче») та понад 1 млн. грн – на створення рятувальної служби на водних об’єктах у м. Тернополі і закупівлю необхідного обладнання».

Читайте також

Леонід Бицюра відмовився від депутатського мандату (Фото)
Під час урочистих та святкових заходів одночасно із синьо-жовтим прапором у Тернополі підніматимуть і червоно-чорний
На Тернопільщині тепер на 5 заповідників більше

Для сфери житлово- комунального господарства додатково виділено майже 3,5 млн грн, а також 313 тис грн – для потреб управління соціального захисту населення. На витрати управління  сім’ї, молоді та спорту додатково надійшло 400,0 тис. грн., більша частина з яких буде використана на проведення капітального і поточного ремонти в квартирах для дітей-сиріт, а також на їх омеблювання.

Окрім того, як додає очільник Тернополя, з бюджету міста у 2018 році будуть виділені кошти на Створення системи конфіденційного зв’язку з підключенням ЦНАП до Єдиного державного демографічного реєстру для того, щоб надавати послуги з видачі паспортів.

Рішенням також передбачені і субвенційні кошти у сумі понад 6 млн. грн на напрямок освіти, понад 2 млн. грн на придбання житла дітям-сиротам та 945,1 тис. грн для потреб управлінню соціальної політики, зокрема на виплату грошової компенсації за належне утримання житла учасникам АТО.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #буджет, #зміни, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #рішення, #тернопіль, #тернопільські новини, #ТМР
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: