Володимир Гройсман на Тернопільщині завітав у гості до вчительки початкових класів, щоб привітати її з днем народження. Педагога, яка навчає школярів 1-4 класів, політик назвав «мамою усіх дітей», подарував жінці букет білих троянд і годинник від Прем’єр-міністра України, а також побажав: «щоб ваше добре серце завжди вміщувало тих дітей, у яких ви вкладаєте частинку себе і хай вони сторицею вам повертають добро». Учителька ж подякувала і попросила Володимира Гройсмана стати з нею до спільного фото.
Прем’єр познайомився з рідними учительки – сім’єю Чеканівських та додав, що він теж із родини педагогів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ