Сьогодні, 15 червня, у Києві відкриють виставку «Князі України-Русі» тернопільського художника Олега Кіналя

Опубліковано:
15 Червня, 2018 о 10:13

15 червня у Києві відкриють виставку “Князі УКРАЇНИ-РУСІ” тернопільського художника Олега Кіналя. Експозиція діятиме під час ІІІ Міжнародної зброєзнавчої конференції та у рамках третього Українського Бієнале ” Зброя: право на гідність”. Про це митець написав на своїй сторінці у Facebook:

«15 червня у Києві, о 17.00 в музеї “ЗОЛОТІ ВОРОТА” Національного заповідника “Софія Київська”, відкриється моя виставка “Князі УКРАЇНИ-РУСІ”. Виставка відбудеться під час ІІІ Міжнародної зброєзнавчої конференції, Київ 2018 та рамках Третього Українського Бієнале ” Зброя: право на гідність”. На відкритті ви матимите нагоду зустрітись зі знаменитим дослідником ісорії Володимиром Білінським, автором бестселерів: трилогій “Країна Моксель, або Московія”, “Україна-Русь”. ІІІ Українське Бієнале ” Зброя: право на гідність” включає цілу низку різноманітних заходів з метою популяризації української військової історії та історії матеріальної культури, ознайомлення з кращими зразками збройової культури на українських землях, привернення суспільної уваги до проблем, пов’язаних з юридичним статусом історичних пам’яток в Україні.

Організатори та партнери Бієнале: Національний заповідник «Софія Київська», Національний військово-історичний музей України, Інститут історії України Національної академії наук України, ГО «Центр Дослідження Історичної Зброї» (Київ, Україна), ГО «Місія зі збереження культурної спадщини етноспільнот України “Скрижалі”» (Київ, Україна), «FRAC» (The Fund for Research of Ancient Civilization), Українська асоціація власників зброї, компанія Лезо Груп та галерея японських мечів й обладунків Nihonto, журнал про мистецтво та колекціонування «Антиквар».

Дякую Національному заповіднику “Софія Київська”. Дякую за запрошення і оганізацію виставки засновниці фонду «FRAC» Ірині Форостян. Дякую за підтримку автору проекту “Князі УКРАЇНИ-РУСІ” Наталії Кутній-Кіналь», – пише Олег Кіналь.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #виставка, #київ, #кіналь, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: