Четверо сертифікованих рятувальників працюватиме в Тернополі на пляжі “Циганка”. Про це розповів заступник директора КП «Об’єднання парків культури та відпочинку» Тарас Дячун. Працюватимуть вони позмінно. Графік роботи у будні дні з 11.00 до 21.00 год, у вихідні – з 09.00 до 21.00 год.
Територія, де тернополяни мають змогу купатися на пляжі «Циганка», обгороджена буйками та огороджувальною сіткою. Напередодні рятувально-водолазна служба провела обстеження дна озера. Відтак після буїв глибина сягає двох метрів, а до них – 1,5-1,7м, що цілком відповідає усім вимогам. Протяжність берегової лінії становить близько 280 метрів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Перед роботою ми проходили курси рятувальників, де нас навчали надавати першу медичну допомогу, користуватись необхідним інвентарем, яким облаштований рятувальний пост, – розповідає один із рятувальників пляжу «Циганка» Тарас Палагній. – Зараз ми проводимо профілактичні бесіди з людьми щодо безпеки на воді та попереджуємо, щоб вони не запливали за буйки».
До слова, на облаштування рятувального пункту на пляжі «Циганка» з міського бюджету виділено понад 100 тисяч гривень. Також найближчим часом для рятувальників планується купити моторний човен.