Новий тролейбус виїхав на вулиці Тернополя
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 8 Червня, 2018 о 13:43
24.06.2026
17:24:17
Днями у Тернополі на маршрут виїхав черговий тролейбус «Škoda 15Tr» з порядковим номером 183. Тролейбус нещодавно придбали у чеського міста Злін.
Нагадаємо, це вже 30-й за рахунком тролейбус даної моделі, що поповнив рухомий склад тролейбусного депо.
Зі слів директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, придбання двосекційних тролейбусів «Škoda 15Tr» планується і надалі, оскільки вони добре себе зарекомендували на тернопільських дорогах і мають велику пасажиромісткість.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026