Тернополяни просять облаштувати пішохідну і велосипедну доріжки до Дальнього пляжу

Опубліковано:
6 Червня, 2018 о 09:13

Тернополяни просять облаштувати пішо-велодоріжку до Дальнього Пляжу. Відповідну петицію подали до Тернопільської міської ради.

«Щодня по вулиці Чумаціькій від “Маяка” до Дальнього пляжу прогулюється/пробігає/їде на велосипеді велика кількість людей. Це є частина рекреаційного маршруту довкола Тернопільського Озера. 

Нажаль ця ділянка доріжки зовсім непристосована для комфортного перебування на ній у парковій території. 

Пропоную: 

1. обмежити рух моторизованих транспортних засобів (окрім жителів вулиці і обслуговуючого транспорту) 
2. встановити паркові ліхтарі освітлення прогулянкової алеї до Дальнього Пляжу 
3. встановити вказівники і карту території (відстань до пляжу хотьбою/бігом/на вело, зупинка катера, пірс, МТБ-парк)», – зазначає автор петиції Юрій  Суходоляк.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #велодоріжка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #петиція, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
штурман
06:12, 14 Травня, 2026

«Моє завдання – доставити бійцям на позицію все необхідне для оборони», – штурман бойової машини Ігор Гайдан

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: