У Тернополі відбувся забіг «За мир і рівність», який одночасно провели у 10 містах України. Жителі обласного центру стартували біляпричалу тернопільського ставу та пробігли 5 кілометрів. Забіг провели з ініціативи учасників програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та бігового руху «Runday».
«Сподіваємося, що цей забіг стане доброю традицією у Тернополі, ми плануємо його проводити кожної суботи. Саме цей забіг, що відбувся, ми присвятили миру та рівності, а ще – солідарності українців. Учасників було багато, тому ми раді, що серед тернополян є чимало прихильників здорового способу життя і їх кількість збільшується», – розповідає співорганізатор забігу Андрій Хома.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Катерина Богуславська