У Бережанському районі незабаром запрацює вітрова електростанція. Наразі тривають роботи. Встановлюють генератори на території села Павлів, що входить до Курянівської сільської ради. Планують, що у гігантських вітряків встановлять уже у червні, а загалом планують поставити 8 генераторів. Про це інформують в Тернопільській обласній раді.
Вітроелектростанція – електростанція, яка за допомогою вітрової турбіни, що перетворюють механічну енергію вітру в електричну. Протягом останнього десятиліття в світовій енергетиці безперечну першість за темпами розвитку незмінно утримує саме вітроенергетика. Темпи приросту сумарної потужності ВЕС протягом останніх років коливаються у межах 20 — 30 відсотків щороку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ