На Тернопільщині активізувались кишенькові крадії
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 30 Травня, 2018 о 13:13
25.06.2026
06:57:34
Лише за добу до правоохоронців звернулось кілька потерпілих від кишенькових злодіїв. Двоє тернополянок втратили свої гаманці під час проїзду у громадському транспорті.
Жінки навіть не зауважили, як з їхніх сумочок хтось витягнув гаманці з грошима. Ще один випадок трапився із жиетлькою села Переволока Бучацького району. Поки жінка знаходилась на ринку в районному центрі, її обікрав кишенькар. Заклопотана потерпіла забула закрити сумку. Це помітив злодій і скористався моментом. Жінка втратила близько 3000 гривень.
Усі три випадки правоохоронці розслідують відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка». А краян просять бути уважними у громадських місцях.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026