10 людей у Борщівському районі Тернопільської області підхопили гостру кишкову інфекцію, з них 6 – діти. Спалах кишкової інфекції повідомляють фахівці Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України.
Перших двох хворих зафіксували 25 травня, ще 8 осіб звернулися до медиків 28 травня. Усі вони знаходяться на стаціонарному лікуванні – двоє у медзакладі Тернополя і решта у районній лікарні. Усі, хто підхопив інфекцію – мешканці Борщівського району.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Фахівці Державної установи “Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” провели заходи щодо локалізації та ліквідації вогнища, встановлення джерела, ймовірних факторів передачі інфекції, причин та обставин, які сприяли виникненню інфекційних захворювань, здійснили відбір матеріалу для лабораторного дослідження.
Катерина Богуславська