До військоматів не з’явилися майже 10 000 чоловік, про це розповів військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Леонід Нечипорук, повідомляє сайт Доба.
— У військових комісаріатах Тернопільської області проводиться весняний призов на строкову військову службу. З Тернопільської області на військову службу мають відправити 420 призовників. Вже призвано та відправлено до війська 350 чоловік. На цьому тижні маємо відправити ще 70 призовників, — розповів полковник Леонід Нечипорук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також військовий комісар повідомив що явка на військомати районів дуже низька.
— Виклику на призовні дільниці підлягає 20 тисяч 427 призовників. Викликали 15 тисяч 700 чоловік. Не з’явилися 10 тисяч 775 призовників, а це понад 69 % призовників. Працівниками військових комісаріатів спільно з правоохоронними органами та сільськими радами проводяться розшуки та вручення повісток, — коментує військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Леонід Нечипорук.