Працівникам Чортківської міськради, котрі будуть їздити на роботу велосипедом, дозволять не дотримуватися дрес-коду і піднімуть премію, – пише За Збручем.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив мер Чорткова Володимир Шматько.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Починаючи з 15 травня ті працівники міської ради, які підтримають ініціативу “велосипедом на роботу”, будуть отримувати премію на 5% більше щомісячно, а також дозволено носити одяг вільної форми!” – написав посадовець.