Відбулося урочисте святкування 70-річчя Тернопільського міського пологового будинку
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 15 Травня, 2018 о 19:13
24.06.2026
16:01:37
70 років відзначили працівники Тернопільського міського пологового будинку, на базі якого 10 років тому було створено обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина».
В рамках урочистостей заступник очільника Тернополя Леонід Бицюра відзначив ветеранів та працівників пологового будинку цінними подарунками та подяками міського голови Сергія Надала за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок в охорону здоров’я міста.
«За 70 літ у стінах даного пологового будинку народився майже цілий Тернопіль – понад 200 000 немовлят, відтак наше місто і перинатальний центр «Мати і дитина» тісно пов’язані між собою, і я хочу щиро подякувати за ці дружні стосунки, – відзначає Леонід Бицюра. – З впевненістю можу сказати, що цей заклад гідний показувати приклад усім».
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026