На Тернопільські ОДА майорить 20-метрова вишиванка (Відео)
Сьогодні, 11 травня, біля стін Тернопільської ОДА пройшов патріотичний флешмоб, приурочений Дню матері, ювілейному фестивалю «Цвіт вишиванки», а також Всесвітньому дню вишиванки, повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці телеканал ІНТБ.
Майже півтисячі тернополян зібралися біля «білого дому» у національному вбранні.
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення