Інформацію про те, що тернополянин  зберігає та має намір збути боєприпаси, поліцейські отримали у ході відпрацювання. Згодом правоохоронці вилучили у підозрюваного три предмети ззовні схожі на гранати та три запали. Боєприпаси направили на експертизу. Слідчі встановлюють, звідки у тернополянина вибухові пристрої.

Поліція нагадує громадянам, що в області триває місячник добровільної здачі зброї, який дає можливість власникам легалізувати свою зброю, здати її до поліції і уникнути адміністративної чи кримінальної відповідальності.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #боєприпаси, #граната, #зберігав, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
Марія Матіос
14:30, 5 Березня, 2026

Письменниця Марія Матіос: «Мені найцікавіше досліджувати людину в обставинах часу»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: