Сьогодні, 20 квітня, виникла пожежа в приміщенні виробничого цеху одного з фермерських господарств у м.Копичинці Гусятинського району.
Площа горіння становила 20 м.кв.Пожежа швидко набирала обертів, тому було прийнято рішення про залучення до її ліквідації додаткових зил та засобів. На допомогу Копичинецький вогнеборцям вирушив черговий караул ДПРЧ-10 (смт Гусятин). До проведення розвідки та гасіння залучалась ланка газодимозахисної служби. Спільними зусиллями, о 08:34 пожежу було локалізовано. Вогнем пошкоджено холодильний агрегат, на площі 2 м.кв та 5 пластикових ящиків.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Збільшення випадків підпалів військових автівок в Україні: ворог полює за “картинкою”
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/04/20/2f14e44fb4e62745bc68f6e01720992a.jpg)