На базі в/ч А3215 у Тернополі проходить третій день змагань з КРОСФІТу серед представників військових частин оперативного командування «Захід», повідомляє на своїй сторінці в фейсбуці 44 окрема артилерійська бригада.
Учасники 7-ми команд з різних міст Західної України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Мета цього заходу максимально виховати силу волі, гарт та витривалість у військовослужбовця, коли йде реальний бій немає часу на роздуми, потрібно швидко діяти, подавати ящики з боєприпасами, переносити пораненого, долати різні перешкоди.