На Тернопільщині знайшли повішаним 42-річного чоловіка
Як повідомили журналістам Чортків.Онлайн, відсвяткувавши Великдень, 42-річний житель Чортківщини покінчив із життям. Чоловіка знайшли повішеним у його помешканні.
Інцидент трапився над ранок 11 квітня у селі Базар. Про те, що односельчанин вчинив самогубство у поліцію близько восьмої години повідомила сільський голова. На місце події прибули медики та правоохоронці. Інших ознак насильницької смерті, окрім слідів від борозни, на тілі загиблого знайдено не було. Посмертної записки чоловік теж не залишив.
Що стало причиною такого відчайдушного кроку наразі невідомо. Тіло направлено в морг для проведення судмедекспертизи, пише “Тернополяни”.
Останні новини:
- Квартира за понад 2 млн і Porsche Cayenne: що задекларував депутат Тернопільської міськради від партії “Слуга народу”
- У Тернополі вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- Кременецький ботанічний сад відзначає 220-річчя
- Боді-камери вмикатимуться автоматично: нову систему впровадили на Тернопільщині