На вулиці Тернополя виїхала поливальна машина ТОВ “Авакс Проф”. Поливають дороги, в першу чергу, для того, щоб вберегти тернополян від надмірної концентрації пилу, а дороги – від руйнування.
Поливальна машина ТОВ «Авакс Проф» виїхала на маршрут сьогодні, 11 квітня, о 9 годині ранку. Графік роботи поливального авто залежить від погодних умов, оскільки при зниженні температури повітря або при дощових опадах поливання не здійснюватиметься.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Насамперед поливальна машина підприємства працює у центральній частині, на масивах «Східний» та «Сонячний».