Тернопільська обласна бібліотека для дітей влаштувала виставку-композицію «Великодня радість землю обіймає», аби додати юним відвідувачам закладу святкового настрою.
Експозицію розмістили у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. До уваги маленьких читачів представили книги і журнали, які розповідають про походження свята Пасхи, найоригінальніші та найпопулярніші звичаї та особливості його святкування.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Усіх охочих запрошують відвідати виставку.