Урочистим круглим столом відкрили у Тернополі «Молодіжний центр», про який так багато говорилося раніше. Це проект, який був поданий на фінансування в рамках «Громадського бюджету 2017» і отримав необхідну кількість голосів.

«Молодіжний центр» – це громадська спілка, – розповідає його директор Святослав Абрам’юк, – яка об’єднує більше десяти громадських організацій. Створений він для комунікації, в першу чергу, різноманітних громадських ініціатив та громадських організацій, а в другу чергу – для всіх активних людей, які хочуть змінювати своє місто на краще і щось для нього робити».

Розмова за круглим столом, який модерувала членкиня ВМГО «Спілка української молоді», молодіжний мер Тернополя  Леся Голик,  проходила досить жваво. Хтось виступав з пропозиціями і побажаннями, хтось – з критикою, хтось – з історичними викладками, але всі сходилися на тому, що «Молодіжний центр» – це дуже важлива і потрібна платформа для комунікації представників різних громадсько активних верств населення, що в майбутньому мало б вилитися в спільні проекти та заходи на користь Тернополю та тернополянам.У заході взяли участь представники різних (не тільки молодіжних) громадських організацій та об’єднань, а також представники профільних управлінь Тернопільської міської ради на чолі з заступником міського голови Леонідом Бицюрою.

Михайло Моргун,
слухач «Школи сучасної журналістики»

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: