В Бережанському обласному комунальному музеї ім. Богдана Лепкого охочих навчають писанкарству. Майстер-класи уже відвідали студенти місцевих навчальних закладів та школярі. Також працівники музею за ініціативи фахівців Бережанського районного центру зайнятості провели урок писанкарства для безробітних учасниць жіночого клубу «Берегиня».
Учасники майстер-класів кажуть: задоволені, що навчилися робити писанку, дізналися чимало цікавого про великоднє яйце та про значення візерунків на ньому.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
«Я вперше розфарбовувала писанку, мені дуже сподобалося. Після того прийшла додому і спробувала теж саме зробити разом із рідними. Буду мати на Великдень писанки, виготовлені власноруч, це по-особливому приємно», – розповідає учасниця майстер-класів Наталя.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/06/16b9d4c655893bfc46d2ce8e737e44bd.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/06/ee234896fc41801abbbed9b774d23ae6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/06/5aa417ca63fa1ef27e99b2bfed9ade42.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/06/3dac7b6c48e77cc0d508a65774064e4f.jpg)
Фото з сайту Бережанського обласного музею ім. Богдана Лепкого