Жителів населених пунктів Шумської об’єднаної територіальної громади напередодні Великодніх свят прибирають вулиці своїх містечок і сіл. Люди залюбки об’єднуються, щоб подбати про довкілля. Зокрема, у селі Новостав провели благоустрій зупинки та узбіч автошляхової дороги.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/05/6568412f39797703904cdfae796659c1.jpg)
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/05/85a1f0703391b21e916c425065409a61.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/05/b7a5dd43c37f29ac9d5f9fe204704c7b.jpg)
А мешканці села Сураж уже прибрали територію біля приміщення Будинку культури, біля пам’ятника загиблим воїнам та автобусну зупинку громадського транспорту. На дорогах, які ведуть до кладовищ сіл Сураж та Ходаки працює грейдер.
Про це повідомляють на сайті Шумської об’єднаної територіальної громади.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/05/7917949ffbcbd31e84f74363b7b6c812.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/05/dd64f4ce6a2453ccd8eeb1d653176733.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/04/05/d47455d2bf43c60d0bfaa6d609655481.jpg)