На VI чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху Тернополянка Руслана Муравська виборола срібну нагороду. Загалом за перемогу змагалися 134 спортсмени з 19 країн, зокрема з Вірменії, Болгарії, Чехії, Іспанії, Естонії, Фінляндії, Великобританії, Німеччини, Латвії, Литви, Польщі, Голландії, Росії, Словенії, Словаччини, Швеції, Туреччини, України та Білорусії. Чемпіонат проходив у місті Гомелі у Білорусії.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У складі національної команди України від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» виступала 18-річнка Кандидат у майстри спорту України Руслана Муравська, яка навчається на 1 курсі Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю. Дівчина у стрибках у висоту з результатом 1.64 здобула друге місце, тренує спортсменку заслужений тренер України Михайло Васірук.
У загальному медальному заліку збірна команда України виборола 18 нагород: 5 золотих, 7 срібних та 6 бронзових і посіла на змаганнях друге місце.