Про це розповіли на офіційному сайті мерії. За словами чиновників, у період з 8 по 10, а також 15 квітня до міського кладовища у селі Підгороднє будуть їздити усі маршрутки під номерами 11, 27 та 30, – пише БезТабу.
Починаючи від сьогодні та до 7 квітня, а також з 11 до 14 квітня з 10 години ранку і до 19 години вечора кожен другий маршрутний автобус № 11, №27 та №30 також здійснюватимуть рейси на кладовище у Підгородньому.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До того ж у ці дні особливо контролюватимуть роботу маршруток – № 5, 5а, 8, 11, 18, 27, 30, 31, 32 та тролейбуса №8.